Zuhause / Fixed Inductors / BPSD000504321R0K00
minImg
BPSD000504321R0K00
Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
BPSD000504321R0K00
Hersteller:
Pulse Electronics
Beschreibung:
FIXED IND 1UH 33 MOHM SMD
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 3.8A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 33mOhm Max
Inductance 1 µH