Zuhause / Markers / BPTDS-30-390
minImg
BPTDS-30-390
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BPTDS-30-390
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
WIRE MARKER, 0.163 IN H X 1.181
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Series Durasleeve®
Type Wire Marker
Legend Blank
Size 1.18" W x 0.16" L (30.0mm x 4.0mm)