BR1-344-01
Essentra Components
Produkt-Nr.:
BR1-344-01
Beschreibung:
BARBED FASTENR 0.344 1000 PCS
Auf Lager : 722
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Head Diameter 0.750" (19.05mm) 3/4"
Color Natural
Rivet Length 0.344" (8.74mm)
Material Nylon
Product Status Active
Rivet Diameter -
Series Richco, BR
Type Barbed Fastener (2 Piece)
Head Height 0.093" (2.36mm)
Grip Range 0.346" ~ 0.502" (8.79mm ~ 12.75mm)
Mfr Essentra Components
Features -
Hole Diameter 0.281" (7.14mm)