BR1K2W015
Delta Electronics/Industrial Automation
Produkt-Nr.:
BR1K2W015
Beschreibung:
RESISTOR 1200W 15 OHM
Benutzer handbuch
Series -
Usage -
Specifications 15Ohm, 1.2kW