Zuhause / Memory / BR25H080FJ-WCE2
minImg
BR25H080FJ-WCE2
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
BR25H080FJ-WCE2
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Paket:
8-SOP-J
Beschreibung:
IC EEPROM 8KBIT SPI 5MHZ 8SOPJ
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 5 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Memory Interface SPI
Memory Organization 1K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 8-SOP-J
Series Automotive, AEC-Q100
Write Cycle Time - Word, Page 5ms
Memory Size 8Kbit
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Technology EEPROM
Voltage - Supply 2.5V ~ 5.5V