BRP4535S-12-C
International Components Corp.
Produkt-Nr.:
BRP4535S-12-C
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 12V 43.5MM PNL MNT
Auf Lager : 160
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 40
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Input Type DC
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 1.358" (34.50mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination Screw Terminals
Voltage - Rated 12 V
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.713" Dia (43.50mm)
Current - Supply 30mA
Product Status Active
Voltage Range 1 ~ 15V
Ratings -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Series -
Sound Pressure Level (SPL) 100dB @ 12V, 30cm
Technology Piezo
Mfr International Components Corp.
Frequency 2.9kHz