BRP4535S-24-C
Intervox
Produkt-Nr.:
BRP4535S-24-C
Hersteller:
Intervox
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 24V 43.5MM PNL MNT
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 40
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Input Type DC
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 1.378" (35.00mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Voltage - Rated 24 V
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.713" Dia (43.50mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 3 ~ 28V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series BRP4535
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 24V, 30cm
Technology Piezo
Mfr Intervox
Frequency 2.9kHz