BRP4549S-110-C
International Components Corp.
Produkt-Nr.:
BRP4549S-110-C
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 110V 43.5MM PNL MNT
Auf Lager : 1480
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 40
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Input Type AC
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 1.969" (50.00mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm)
Voltage - Rated 110 V
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.713" Dia (43.50mm)
Current - Supply 30mA
Product Status Active
Voltage Range 30 ~ 120V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series BRP4549S-110-C
Sound Pressure Level (SPL) 90dB @ 110V, 30cm
Technology Piezo
Mfr International Components Corp.
Frequency 2.9kHz