Zuhause / Fixed Inductors / BSCH000603034N3S00
minImg
BSCH000603034N3S00
Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
BSCH000603034N3S00
Hersteller:
Pulse Electronics
Paket:
0201
Beschreibung:
FIXED IND 4.3NH 280MA 300MOHM SM
Auf Lager : 40012
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 4 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 280 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300mOhm Max
Inductance 4.3 nH
Series BSCH
Type Multilayer
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 5.7GHz