BSP3-208/240
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
BSP3-208/240
Beschreibung:
LIGHTING SURGE PROTECTOR 240V
Benutzer handbuch
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 275VAC, 350VDC