BSPH2A230D230LVR
Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
BSPH2A230D230LVR
Beschreibung:
HYBRID DIN LV SPD REMOTE 230V
Benutzer handbuch
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 255VAC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Form Base + Module
Approval Agency CE, KEMA-KEUR
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 5 kA
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) 3 kA
Series BSPH
Type Type 3
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 1.5 kV