Zuhause / Panel Meters / BT57-E40D200000000
minImg
BT57-E40D200000000
Sifam Tinsley Instrumentation Inc
Produkt-Nr.:
BT57-E40D200000000
Beschreibung:
VOLTMETER 0-200MV LCD PANEL MNT
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Display Characters - Height 0.551" (14.00mm)
Ingress Protection -
Termination Style Screw Terminal
Output Type -
Number of Characters Per Row 4.5
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 92.80mm x 44.10mm
Measuring Type Voltage
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Weight -
Series Beta 60
Type Voltmeter
Display Type LCD - Red Characters
Measuring Range 0 ~ 200mV
Voltage - Supply 110VAC