BVB01/Z0000/10
Bulgin
Produkt-Nr.:
BVB01/Z0000/10
Hersteller:
Bulgin
Beschreibung:
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Auf Lager : 73
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 33.00mm x 66.30mm
Approval Agency CSA, ENEC, UL, VDE
Termination Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Mounting Type Panel Mount, Flange
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series Polysnap® BVB
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness -
Current Rating - Appliance Inlet 10A