BVS-A-R003-1.0
Isabellenhuette USA
Produkt-Nr.:
BVS-A-R003-1.0
Paket:
3920
Beschreibung:
RES 0.003 OHM 1% 5W 3920
Auf Lager : 2439
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 3920
Ratings AEC-Q200
Resistance 3 mOhms
Series BVS
Power (Watts) 5W