BVS-A-R003-5.0
Isabellenhuette USA
Produkt-Nr.:
BVS-A-R003-5.0
Paket:
3920
Beschreibung:
RES 0.003 OHM 5% 5W 3920
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.039" (0.98mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 3920
Ratings -
Resistance 3 mOhms
Series BVS
Power (Watts) 5W