BW-20N100W+
Mini-Circuits
Produkt-Nr.:
BW-20N100W+
Hersteller:
Mini-Circuits
Beschreibung:
FXD ATTEN /N/20DB 100W ROHS
Auf Lager : 18
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 0 Hz ~ 6 GHz
Series -
Power (Watts) 100W
Attenuation Value 20dB
Package / Case N-Type In-Line Module
Mfr Mini-Circuits
Package Box
Impedance 50 Ohms