BXHL-36BLK
E-Z-Hook
Produkt-Nr.:
BXHL-36BLK
Hersteller:
E-Z-Hook
Beschreibung:
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
1st Connector Banana Plug, Single
Stacking Method Non Stackable
Configuration Banana to Grabber, Hook
Current Rating (Amps) -
2nd Connector Macro Hook
Voltage - Rated -
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings -
Series E-Z-MACRO-HOOK™ XHL
Type Patch Cord
Contents 1 Lead, Black
Mfr E-Z-Hook
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length 36.0" (914.40mm)