BZW04-128
Taiwan Semiconductor Corporation
Produkt-Nr.:
BZW04-128
Paket:
DO-204AL (DO-41)
Beschreibung:
TVS DIODE 128VWM 207VC DO204AL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 143V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Series BZW04
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 207V
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 128V