BZX584C2V7-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
BZX584C2V7-TP
Paket:
SOD-523
Beschreibung:
Interface
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±7.41%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms