BZX84B3V9-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
BZX84B3V9-TP
Paket:
SOT-23
Beschreibung:
Interface
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Series -
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms