BZX84C30W-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
BZX84C30W-TP
Paket:
SOT-323
Beschreibung:
Interface
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±7%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 21 V
Series -
Package / Case SC-70, SOT-323
Power - Max 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 100 mA
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms