C-508095-5-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
C-508095-5-9
Beschreibung:
VINYL CLOTH LABELS
Benutzer handbuch
Series C
Label Size 2.00" x 0.375" (50.8mm x 9.5mm)