C0603JB1A334M030BC
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
C0603JB1A334M030BC
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
CAP CER 0.33UF 10V JB 0201
Auf Lager : 29679
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient JB
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Series C
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Thickness (Max) 0.014" (0.35mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.33 µF