C0805B106K025T
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
C0805B106K025T
Beschreibung:
CAP CER 10UF 25V X5R 0805
Auf Lager : 11960
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Active
Ratings -
Series NCC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Capacitance 10 µF