C100X019KCT
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
C100X019KCT
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL COMPONENT
Benutzer handbuch
Printer Name -
Applications Component
Product Status Active
Series -
Length 1.000" (25.40mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Polyamide (PA)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.190" (4.83mm)