C100X025CBT
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
C100X025CBT
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL COMPONENT ADH
Benutzer handbuch
Printer Name -
Applications Component
Product Status Obsolete
Series -
Length 1.000" (25.40mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Vinyl
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.250" (6.35mm) 1/4"