C1206N331J102T
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
C1206N331J102T
Beschreibung:
CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1206
Auf Lager : 4950
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series HVC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.043" (1.10mm)
Mfr Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Capacitance 330 pF