C195X040Y1J
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
C195X040Y1J
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL COMP NON-ADH
Benutzer handbuch
Applications Component
Product Status Active
Series -
Length 1.950" (49.53mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.400" (10.16mm)