Zuhause / Ceramic Capacitors / C2012X7T2W333M125AA
minImg
C2012X7T2W333M125AA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
C2012X7T2W333M125AA
Beschreibung:
CAP CER 0.033UF 450V X7T 0805
Auf Lager : 68
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Not For New Designs
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.033 µF