Zuhause / Ceramic Capacitors / C2012X8L1E475K125AE
minImg
C2012X8L1E475K125AE
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
C2012X8L1E475K125AE
Beschreibung:
COMMERCIAL GRADE SOFT TERMINATIO
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient X8L
Product Status Active
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 4.7 µF