C204BLBSYLY6WT33PAB
Focus LCDs
Produkt-Nr.:
C204BLBSYLY6WT33PAB
Hersteller:
Focus LCDs
Beschreibung:
20X4 STN YELLOW/GREEN CHARACTER
Auf Lager : 13
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Character Format 5 x 8 Dots
Viewing Area 77.00mm L x 25.20mm W
Controller Type ST7066U
Display Mode Transflective
Text Color Black
Product Status Active
Character Size 4.76mm H x 2.96mm W
Series -
Display Format 20 x 4
Number of Characters 80
Display Type STN - Super-Twisted Nematic
Backlight LED - Yellow
Voltage - Supply 3.3V
Background Color Yellow/Green
Mfr Focus LCDs
Dot Size 0.60mm W x 0.60mm H
Outline L x W x H 98.00mm x 60.00mm x 13.10mm