C315C112KAG5TA
KEMET
Produkt-Nr.:
C315C112KAG5TA
Beschreibung:
CAP CER 1100PF 250V C0G/NP0 RAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.183" (4.66mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Mfr KEMET
Capacitance 1100 pF