C320C332J1G5CA
KEMET
Produkt-Nr.:
C320C332J1G5CA
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.290" (7.36mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Obsolete
Ratings -
Series GoldMax 300 Comm C0G
Mfr KEMET
Capacitance 3300 pF