C3216CH2J332J160AA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
C3216CH2J332J160AA
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 630V CH 1206
Auf Lager : 1041
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient CH
Product Status Last Time Buy
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 3300 pF