C3225CH2W333J250AA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
C3225CH2W333J250AA
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
CAP CER 0.033UF 450V CH 1210
Auf Lager : 1490
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient CH
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Series C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.033 µF