C324C683J1G5TA
KEMET
Produkt-Nr.:
C324C683J1G5TA
Beschreibung:
CAP CER RAD 68NF 100V C0G 5%
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mfr KEMET
Capacitance 0.068 µF