C330C184G1G5TA
KEMET
Produkt-Nr.:
C330C184G1G5TA
Beschreibung:
CAP CER RAD 180NF 100V C0G 2%
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.420" (10.66mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Mfr KEMET
Capacitance 0.18 µF