C3391-106.250
Crystek Corporation
Produkt-Nr.:
C3391-106.250
Beschreibung:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 45mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series C33
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr Crystek Corporation
Base Resonator Crystal
Frequency 106.25 MHz