C3DEG-1006G
CW Industries
Produkt-Nr.:
C3DEG-1006G
Hersteller:
CW Industries
Beschreibung:
IDC CABLE - CKR10G/AE10G/CCE10G
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 10
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series -
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")