C4532CH2J473K320KA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
C4532CH2J473K320KA
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
CAP CER 0.047UF 630V CH 1812
Auf Lager : 1500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient CH
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Series C
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.138" (3.50mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.047 µF