C45N50Z4
TTM Technologies, Inc.
Produkt-Nr.:
C45N50Z4
Beschreibung:
SMD TERM 45W 50 OHM 6GHZ 2010
Auf Lager : 8985
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Function Termination
Package / Case 2-SMD, No Lead
Secondary Attributes 45W
Mfr TTM Technologies, Inc.
Frequency 6GHz