C9225H12BPLB2-7
Micronel USA
Produkt-Nr.:
C9225H12BPLB2-7
Hersteller:
Micronel USA
Beschreibung:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Air Flow 55.2 CFM (1.55m³/min)
Noise 35.7dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.223A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Active
Voltage Range 7 ~ 14VDC
RPM 3000 RPM
Mfr Micronel USA
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Features Locked Rotor Protection
Width 25.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure 0.177 in H2O (44.1 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series C
Power (Watts) 2.67 W