CA000233R00KR05
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CA000233R00KR05
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 33 OHM 2W 10% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series CA
Power (Watts) 2W