CA30CLN12MU10M
Carlo Gavazzi Inc.
Produkt-Nr.:
CA30CLN12MU10M
Hersteller:
Carlo Gavazzi Inc.
Beschreibung:
SENSOR PROX CAPACITIVE 12MM CYL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.472" (12mm)
Output Type Relay
Response Frequency 1Hz