CA3106E20-22PWBA232
ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
CA3106E20-22PWBA232
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 6P SILV SLDR CUP
Auf Lager : 98
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A, 74A
Shell Size, MIL -
Product Status Active
Shell Finish Black Zinc Cobalt
Shell Size - Insert 20-22
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Plug, Male Pins
Features Strain Relief
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C