CA3106E22-21SWB02
ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
CA3106E22-21SWB02
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 3P SILVER CRIMP
Auf Lager : 31
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A, 245A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-21
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Shrink Boot Adapter
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C