CA4050R3300KE05
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CA4050R3300KE05
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.33 OHM 2W 10% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.550" L (3.56mm x 13.97mm)
Temperature Coefficient ±600ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 mOhms
Series CA
Power (Watts) 2W