CA406067R00JS73
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CA406067R00JS73
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 67 OHM 2.4W 5% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 67 Ohms
Series CA
Power (Watts) 2.4W