CA4080150R0JB14
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CA4080150R0JB14
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 150 OHM 3.2W 5% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.894" L (3.56mm x 22.71mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 Ohms
Series CA
Power (Watts) 3.2W