CA45C010K107TA
XiangJiang
Produkt-Nr.:
CA45C010K107TA
Hersteller:
XiangJiang
Beschreibung:
CAP TANT 100UF 10% 10V 2312
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.244" L x 0.130" W (6.20mm x 3.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm
Ratings -
Series CA45 C
Type Molded
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Mfr XiangJiang
Capacitance 100 µF